ZESPÓŁ LEKARSKI TWORZĄ

Wielka wartością jest dla nas zgrany zespół. Jesteśmy pełnymi pasji i empatii ludźmi, otwartymi na wszelkie nowości i nowe technologie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, szkoląc się na licznych kursach w kraju i zagranicą. Staramy się aby wszyscy pacjenci czuli się u nas wyjątkowo i komfortowo.


Dr Łukasz Waliczek

specjalista ortopeda
Właściciel. Kierownik do spraw lecznictwa

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Wydziału Lekarskiego w Zabrzu. Program specjalizacyjny początkowo realizował w Oddziale Urazowo – Ortopedycznym w Szpitalu Miejskim nr 1 w Gliwicach w okresie 2011 – 2015.Specjalizacja kontynuował w okresie 2011- 2017 w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ortopedyczno – Urazowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 5 w Sosnowcu.

Czytaj dalej

Dr Sylwia Janicka-Waliczek

stomatolog
Właściciel

Śląski Uniwersytet Medyczny, liczne szkolenia zakresu stomatologii zachowawczej i endodontycznej, ukończony cykl szkoleń chirurgii jamy ustnej w GWSH w Katowicach, w trakcie realizacji Curricullum Protyczne Katowice/Warszawa.

Czytaj dalej Sylwia Janicka – Waliczek – ZnanyLekarz.pl

Dr Karolina Czekańska

urolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizacja z dziedziny Urologia realizowana w Śląskim Centrum Urologii „UROVITA” w Chorzowie.

Karolina Czekańska – ZnanyLekarz.pl Czytaj dalej

Dr Patrycja Staliś

ginekolog

Ukończyła kierunek lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Zabrzu. Obecnie zbliża się ku końcowi w realizacji programu specjalizacji. Jako aktywny Ginekolog i Położnik realizuje się w Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu.

Patrycja Staliś – ZnanyLekarz.pl Czytaj dalej

Dr Dominika Sikora

ginekolog

Ukończyła kierunek lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Obecnie realizuje program specjalizacyjny z zakresu Położnictwa i Ginekologii w Oddziale Perinatologii, Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, stale podnosząc swoje kompetencje..

Dominika Sikora – ZnanyLekarz.pl Czytaj dalej

Dr Aleksandra Kropieniewicz

specjalista endokrynolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z endokrynologii odbyła w Zakładzie Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach.

Aleksandra Kropieniewicz – ZnanyLekarz.pl Czytaj dalej

Dr Patrycja Sordoń

patomorfolog, ultrasonografista
Usg piersi , Biopsja piersi, Biopsja tarczycy

Lekarz rezydent w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie patomorfologii. Od stycznia 2020 roku zawodowo związana z Zakładem Patologii Nowotworów Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach. Od roku akademickiego 2020/2021 asystent dydaktyczny w Katedrze i Zakładzie Patomorfologii Wydziału Nauk Medycznych im. prof. Zbigniewa Religi Akademii Śląskiej. Doktorantka Wspólnej Szkoły Doktorskiej Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zainteresowania zawodowe i naukowe: nowotwory tarczycy oraz nowotwory gruczołu piersiowego.

Czytaj dalej

Dr n. med. Anna Frycz-Kurek

specjalista kardiolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W 2010r. uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2016r. ukończyła specjalizację z kardiologii. W 2008r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Od 2005r. pracuje w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Od prawie 20 lat zajmuje się leczeniem pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi. Ma również doświadczenie w diagnostyce i leczeniu pacjentów z kardiomiopatią przerostową. Wykonuje badania echokardiograficzne, zarówno przezklatkowe, jak i przezprzełykowe. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i kursach z zakresu kardiologii oraz echokardiografii.

Anna Frycz-Kurek – ZnanyLekarz.pl Czytaj dalej

Dr n. med. Anna Babińska

radiolog
Badanie usg

Absolwentka wydziału lekarskiego SUM w Zabrzu. W 2023r zdała międzynarodowy egzamin specjalizacyjny z radiologii i diagnostyki obrazowej (EDiR). W 2019 r. otrzymała tytuł doktora nauk medycznych. Specjalizacje realizowała w Wojewódzkim Szpitalu Urazowo-ortopedycznym w Piekarach Śląskich (2015-2021r), a następnie w Szpitalu Miejskim w Rudzie Śląskiej (od 2021r), gdzie nadal zdobywa doświadczenie zawodowe i kończy specjalizacje. Członek Polskiego i Międzynarodowego Towarzystwa Radiologicznego. Aktywnie uczestniczy w konferencjach krajowych i międzynarodowych, gdzie stałe poszerza swoją wiedzę z zakresu diagnostyki obrazowej. Czytaj dalej


Mgr Mateusz Rychlik

fizjoterapeuta narządu ruchu

Fizjoterapeuta (tytuł magistra uzyskal w 2015r. SUM Katowice) Certyfikowany terapeuta manualny wg koncepcji IFOMPT Członek Stowarzyszenia Terapeutów Manualnych NOMPT PL Terapeuta tkanek miękkich (tytuł uzyskany w 2016r. Studia podyplomowe na WSEiT Poznań).

Czytaj dalej


Katarzyna Kubiczek

asystentka stomatologiczna
higienistka

Czytaj dalej

Karolina Karkocha

asystentka stomatologiczna
higienistka

Czytaj dalej